По паспорт – в Любар! Старкон, Полонне… – всі кому не лінь

Всі вже давно знають, що після отримання безвізу черга на біометричні закордонні паспорти в Українських ДМС виросла в декілька разів, в тому числі в Любарі. З дня подачі до отримання паспорта в Любарі чекати потрібно в середньому 3 місяці, але в Любарі черги збільшують ще і представники з інших районів сусідніх областей!

Справа в тому, що за законодавством подавати заявку на отримання паспорта можна не лише за місцем реєстрації, тобто, фактично – будь де. Як повідомляють у Любарському паспортному столі, до них часто звертаються за оформленням паспорта з Старокостянтинівського району Хмельницької області, Полонського району Хмельницької області та інших населених пунктів не Любарського району і не тільки Житомирської області.

Навіть більше, як стало відомо ЛЮБАР.ІНФО за повідомленнями деяких громадян, в Старокостянтинові рекомендують людям їхати подавати документи в Любар, мотивуючи це тим, що у них там великі черги. Така ж ситуація в Полонному. Хочеться задати питання: А в нас черг немає? Чому жителі Любарщини мають страждати через те, що інші відділи так би мовити, “розвантажуються”? Тим більше, є інформація, що у жителів Любарщини, які намагались подати документи в Старокостянтинові документи не прийняли, а направили в Любар – ця інформація непідтверджена і зафіксованих фактів та доказів в нас немає, але саме так стверджують люди.

Відмовити у подачі документів на закордонний паспорт громадянам не мають права в жодному ДМС, тому бажаючі і їдуть в Любар, але любарчани мають знати, що і вони можуть податись не за місцем реєстрації і їм не мають права відмовити.

Додатково хочеться повідомити любарчан про суботу – цей день в Любарському ДМС робочий, тому так як більшість працюючих саме в суботу приїжджають на подачу документів чи за паспортом, саме в цей день найбільше представників інших районів, тому якщо маєте можливість, подавайте краще документи в будній день.

Графік роботи паспортного столу в Любарі на фото нижче:

Поділись, не скупись!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *