Що Любарчанам очікувати від зміни влади?

Як бачимо, попередні результати виборів до Любраської ОТГ принесли чергову несподіванку – як завжди Любар виявився непередбачуваним, і хоча остаточні результати ще не оголошені, усе ж ситуацію уже можна назвати ясною. Кандидати, які вважалися фаворитами не отримали очікуваної підтримки. Не принесла результату ні масова агітація, ні старання показати активну діяльність виконаної роботи, ні обіцянки – люди завжди мають свою думку і вона приблизно така – люди втомились від обіцянок і бажають повної кардинальної зміни влади у районі, яка діятиме в інтересах звичайних людей. Люди бажають бачити конкретні дії і надали перевагу молодій, активній людині, яка жодним чином не була до цього пов’язана із владою. Молодий 25-річний чоловік показав стрімкий зліт кар’єри – спочатку став сільським головою Мотовилівки, а тепер очолить Любарську об’єднану територіальну громаду.

Що ж, сподіваємось, що прийшовши до влади Володимир Герасимчук виконає свої обіцянки, адже серед них немало болючих для Любара. Зокрема – встановлення баків для побутового сміття, адже старі баки зникли безвісти багато років тому, а фірми, які пропонували встановити свої баки та вивозити сміття були “відшиті”, тому що фактично ліквідували б роботу Любарського комунального підприємства, яке і так на ладан дихає. Ми прагнемо до Європи, але щоб викинути сміття потрібно вийти о 7-й ранку у певні дні тижня від свого будинку до дороги і дочекатись машини або трактора!

Недобудова Любарської гімназії №1 – питання, яке завжди було далеко не №1. Ця недобудова у центрі Любара стоїть десятиліттями, вже і кількість учнів зменшилась вдвічі з того часу як почали добудовувати школу. А питання було колись нагальне – діти навчались у дві зміни, кабінети знаходились не лише на 3-х поверхах, а й у підвалі – не вистачало місць. Звичайно, школа яка приносить перші результати у районі та робить величезний вклад для результатів і показників району на рівні області має мати гарне приміщення.

Ще одне питання, яке обіцяє вирішити Володимир Герасимчук – організація переробки тваринницької продукції. Це дуже обширна тема, адже побудова підприємства для переробки тих же кісток, наприклад, на муку – справа хоч і прибуткова, але потребує величезних інвестицій. Можливо, мова також ідеться не тільки про кістки, а й про інші відходи від забою тварин.

Обіцяє Володимир Герасимчук організувати територіальне комунальне підприємство по ремонту доріг, централізованому благоустрою. Можливо, питання про сміттєві баки теж відноситься до цього. Головне, щоб підприємство працювало ефективно, адже на даний час уже маємо одне, роботою якого Любарчани не задоволені, а тут потрібно буде обслуговувати не тільки Любар, а й села об’єднаної громади.

Головне, що обіцяє Володимир Герасимчук – дослухатись до думки громадян шляхом громадських слухань. Що ж, нам, Любарчанам, та і жителям України загалом, обіцянок доводилось чути багато, тому будемо надіятись що цього разу хоча б частина з них втілиться у реальні дії, а ми разом слідкуватимемо за результатами.

Ознайомитись з агіткою Герасимчука Володимира можна нижче:

Поділись, не скупись!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *