Про нас

Заповнити нішу пустоти за запитом “Любар” в Google “пристойним” веб сайтом потрібно було давно, і от це нарешті сталось у 2013 році. Що ми розуміємо під словом “прийстойний”? Мається на увазі на платному хостингу, з окремим купленим доменним ім’ям, унікальним шаблоном та цікавим контентом, який часто поновлюється. Саме такими є ми. Так, першими в Любарі і нескромними. Не гоже, коли перше, що по запиту міста випливає – ссилка з вікіпедії, бо це в великій мірі означає, що більше нічого нормального в Інтернеті по даному запиту немає (хоча, є виключення). Достойного конкурента у нас в Любарі немає, а ми були б раді, адже конкуренція сприяє розвитку. Від цього інформаційна сфера у Любарі тільки розвивалася б, проте ні дорослі журналісти, ні юні школярі, які мріють стати журналістами не поспішають писати статті, відсилати фото чи відео на сайт, хоча це неодноразово рекламувалося.

Варто зауважити, що спроби створити сайт, присвячений Любару велись давно. Справа рук одного любарчанина із “нашого кола” сайт “на народі” ще за 2006 рік. Потім було ще кілька не таких відомих сайтів уже людей до нас непричетних, і, врешті, найяскравіший із них на той час – “Містечко Любар”. Існує і понині, хоча майже не поновлюється, на безкоштовному юкозівському хостингу та із найстандартнішим дизайном шаблону, хоча, основне – інформація, інтерактивність та старання, тож адміну того “містечка” велика подяка за наполегливість та зусилля.

Тепер ще дещо про нас. Інтерактивність, це те, що цікавить нас. Якщо Ви хочете писати, вмієте писати – будь-що: статті, роздуми, замітки і вважаєте, що це буде корисно для читачів ЛЮБАР.ІНФО, пишіть нам! Надсилайте нам ваші рукописи на е-мейл 04147@ukr.net. Перевага надається новинам про Любар і район, історію Любара та району. Редакція порталу може не поділяти думки авторів публікацій, робити корективи на свій розсуд або взагалі відмовити у розміщенні статті без пояснення причин у будь-якій формі, але, як правило, всі статті приймаються.

Чашка “Любар – місто над Случем”

Футболка “I LOVE Любар”

Любарська Гімназія №1

Любарська ЗОШ №2