Про нас

ЛЮБАР ІНФО – найавторитетніший інформаційний ресурс Любара, був створений у 2013 році. З тих пір і до сьогодні незмінно є лідером у рейтингах місцевих новин. Окрім вебсайту, ЛЮБАР ІНФО має велике коло відданих читачів у соціальних мережах.

Ще одним важливим моментом є те, що ресурс був створений любарчанами, котрі знають і люблять своє місто. Сайт модерується із Любара любарчанами.

Ми були першими, хто заповнив нішу пустоти за запитом “Любар” в Google “пристойним” веб сайтом ще у 2013 році. Під словом “прийстойний” мається на увазі на платному хостингу, з окремим купленим доменним ім’ям, унікальним шаблоном та цікавим контентом, який часто поновлюється. У 2017 році у нас нарешті з’явився достойний конкурент – ЛЮБАР ОНЛАЙН – сайт створений у Романові і новини Любара додаються на сайт із Романова, власником сайту є ті ж люди, що володіють ресурсом Твій Романів, за характером роботи простежується певна фінансова підтримка та вплив, але ми віримо, що конкуренція сприяє розвитку і від цього інформаційна сфера у Любарі тільки розвиватиметься.

Ми заохочуємо дорослих журналістів, юних школярів, які мріють стати журналістами писати статті, відсилати фото чи відео на ЛЮБАР ІНФО.

Варто зауважити, що спроби створити сайт, присвячений Любару велись давно. Справа рук одного любарчанина із “нашого кола” сайт “на народі” ще за 2006 рік. Потім було ще кілька не таких відомих сайтів уже людей до нас непричетних, і, врешті, найяскравіший із них на той час – “Містечко Любар”. Існує і понині, хоча майже не поновлюється, на безкоштовному юкозівському хостингу та із найстандартнішим дизайном шаблону, хоча, основне – інформація, інтерактивність та старання, тож адміну того “містечка” велика подяка за наполегливість та зусилля.

Тепер ще дещо про нас. Інтерактивність, це те, що нас цікавить. Якщо Ви хочете писати, вмієте писати – будь-що: статті, роздуми, замітки і вважаєте, що це буде корисно для читачів ЛЮБАР.ІНФО, пишіть нам! Надсилайте нам ваші рукописи на е-мейл 04147@ukr.net. або СЮДИ. Перевага надається новинам про Любар і район, історію Любара та району. Редакція порталу може не поділяти думки авторів публікацій, робити корективи на свій розсуд або взагалі відмовити у розміщенні статті без пояснення причин у будь-якій формі, але, як правило, всі статті приймаються.