Подвиг гідний героя у Меленцях на Любарщині

У селі Меленці Любарського району стався безпрецедентний випадок, про який нам на редакційну пошту ЛЮБАР ІНФО повідомила пані Марія Б. Як з’ясувалося, її чоловік нарешті вкрутив лампочку у хліві. До цього у цій будівлі, якщо цитувати пані Марію було «темно, як у чорношкірого в одному місці». В якому місці пані М. не уточнювала.

Причиною відсутності лампочки у хліві була чи то байдужість чоловіка пані Марії, чи то його бажання економити на усьому. Адже, за словами пані Марії з Меленець, її чоловік дуже любить економити. Хай там як, а заручником даної ситуації стала саме бідолашна пані Марія, котра щоранку виходить доїти корову і одного разу навіть ненароком перекинула відро із молоком – у цьому конкретному випадку економія чоловіка пані Марії в прямому сенсі вилилась йому втратою прибутків від продажу молока. Також є непідтверджена інформація від британських вчених, що корови дають кращі надої не тільки коли грає класична музика, а й коли у приміщенні, де вони знаходяться горить світло, що створює їм додаткове відчуття комфорту, а вже унаслідок цього збільшуються надої, особливо ефективним є коли світло надходить від лампи, дбайливо вкрученої хазяїном.

Експерти з Києва, що професійно займаються створенням комфорту в оселях, до яких ми звернулись із проханням прокоментувати ситуацію, повідомили, що порадили б чоловіку пані Марії з Меленець придбати світлодіодну економну лампу – світла більше і економія електроенергії – як кажуть, і вівці ситі і корови подоєні.

Експерти із захисту тварин також висловили занепокоєння з приводу того, що корови більшу частину доби протягом пізньої осені-зими-ранньої-весни знаходяться в темряві, що може викликати у них депресію, тому вони раді, що чоловік вкрутив лампочку у хліві.

Ми щиро раді за пані Марію, як і тішимося тим фактом, що у ще одному хліві на Любарщині засяяло світло.

Поділись, не скупись!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *